Date Teams/Event Time Score Links
 
August
Thu. 16 vs. Woodward @ Galloway Final L, 2-0
  vs. Galloway @ Galloway Final L, 2-1
Sat. 18 vs. Lambert @ Kickoff Klassik - Southern Volleyball Center Final L, 2-0
  vs. Warner Robins @ Kickoff Klassik - Southern Volleyball Center Final L, 2-0
  vs. Troup County @ Kickoff Klassik - Southern Volleyball Center Final W, 2-0
  vs. Warner Robins @ Kickoff Klassik - Southern Volleyball Center Final L, 2-1
  vs. Lakeside @ Kickoff Klassik - Southern Volleyball Center Final L, 2-0
  Silver Bracket Semifinal
Tue. 28 at Denmark Final W, 2-0
  vs. St. Francis @ Denmark Final L, 2-0
  at St. Francis (B) Final W, 2-0
  at St. Francis (A) Final W, 2-0
Thu. 30 at Pinecrest (B) Final W, 2-0
  at Pinecrest (A) Final W, 2-1
 
September
Tue. 4 vs. Greenforest @ Pinecrest Final W, 2-0
  vs. Fellowship @ Pinecrest Final L, 2-0
  at Fellowship (B) Final W, 2-1
  at Fellowship (A) Final W, 2-0
Thu. 6 vs. Mount Vernon (B) Final W, 2-1
  vs. Mount Vernon (A) Final W, 2-1
Tue. 11 at Mount Bethel (B) Final W, 2-0
  at Mount Bethel (A) Final L, 2-0
Tue. 18 vs. King's Ridge @ King's Ridge Final W, 2-0
  vs. Pinecrest @ King's Ridge Final W, 2-0
  vs. Whitefield (B) Final W, 2-0
  vs. Whitefield (A) Final W, 2-1
Thu. 20 vs. Pinecrest @ Pinecrest Final L, 2-1
  vs. St. Francis @ Pinecrest Final L, 2-1
Tue. 25 vs. King's Ridge (B) Final W, 2-0
  vs. King's Ridge (A) Final W, 2-0
Wed. 26 vs. Mount Paran (B) Final W, 2-1
  vs. Mount Paran (A) Final L, 2-0
Thu. 27 vs. Lovett @ Lovett Final L, 2-0
  vs. Mount Paran @ Lovett Final L, 2-1
  at Walker (B) Final W, 2-0
  at Walker (A) Final L, 2-1
Fri. 28 vs. Milton @ Serve for the Cure Tournament @ Blessed Trinity Final L, 2-0
  vs. Columbus @ Serve for the Cure Tournament @ Blessed Trinity Final L, 2-0
Sat. 29 vs. Newnan @ Serve for the Cure Tournament @ Blessed Trinity Final L, 2-0
  vs. South Forsyth @ Serve for the Cure Tournament @ Blessed Trinity Final L, 2-0
  vs. Chattahoochee @ Serve for the Cure Tournament @ Blessed Trinity Final W, 2-0
  vs. Cambridge @ Serve for the Cure Tournament @ Blessed Trinity Final W, 2-0
  Consolation Bracket Semifinal
  vs. North Forsyth @ Serve for the Cure Tournament @ Blessed Trinity Final L, 2-0
  Consolation Bracket Final
 
October
Mon. 1 at Fellowship @ St. Francis Final L, 2-0
  at St. Francis @ St. Francis Final W, 2-1
  vs. North Cobb Christian (B) Final L, 2-1
  vs. North Cobb Christian (A) Final W, 2-0
Wed. 3 vs. Fellowship (B) Final W, 2-0
  Metro 10 Playoffs (B) - Semifinal
Thu. 4 vs. Galloway Final W, 3-1
  Senior Night
  vs. Mount Bethel (A) @ Metro 10 Playoffs - Round 1 Final L, 2-0
Tue. 9 vs. King's Ridge Final W, 2-0
  vs. Greenforest Final W, 2-0
Wed. 10 vs. Mount Paran (B) Final W, 2-0
  Metro 10 Championship (B)
Thu. 11 vs. Greenforest Final W, 2-0
  Area Tournament - Round 1
  vs. St. Francis Final W, 2-0
  Area Tournament - Round 2
  vs. Fellowship Final L, 2-0
  Area Tournament - Quarterfinal
Sat. 13 vs. St. Francis @ Fellowship Final L, 2-0
  Area Tournament - Semifinal
Sat. 20 at Tallulah Falls @ Hebron Final L, 3-1
  State Playoffs - Round 1
 
August
Thu. 8 vs. Lovett @ Alpharetta 6:00 PM
  vs. Alpharetta @ Alpharetta 7:00 PM
Tue. 13 vs. Johns Creek @ Johns Creek 5:00 PM
  vs. TBD @ Johns Creek 6:00 PM
Thu. 15 vs. Holy Innocents' 5:00 PM
  vs. Decatur 7:00 PM
Mon. 19 vs. Mount Vernon @ Mount Vernon 5:00 PM
  vs. TBD @ Mount Vernon 6:00 PM
Tue. 20 vs. Mount Vernon @ Mount Vernon 5:00 PM
  vs. Riverwood @ Mount Vernon 6:00 PM
  vs. Mount Bethel 4:00 (B) / 5:00 (A)
Wed. 21 vs. North Cobb Christian @ North Cobb Christian 5:00 PM
  vs. TBD @ North Cobb Christian 6:00 PM
Thu. 22 vs. St. Francis 4:00 (B) / 5:00 (A)
Mon. 26 vs. Centennial 5:00 PM
  vs. King's Ridge 7:00 PM
Tue. 27 vs. Johns Creek 5:00 PM
  vs. Mount Bethel 7:00 PM
Wed. 28 vs. Wesleyan 5:00 PM
  vs. North Cobb Christian 7:00 PM
Thu. 29 vs. Lovett 5:00 PM
  vs. North Atlanta 7:00 PM
  at King's Ridge 4:00 (B) / 5:00 (A)
 
September
Tue. 3 vs. Fellowship * 5:00 PM
  vs. Pinecrest * 7:00 PM
Thu. 5 vs. Chattahoochee @ Chattahoochee 5:00 PM
  vs. Duluth @ Chattahoochee 6:00 PM
  vs. Pinecrest 4:00 (B) / 5:00 (A)
Mon. 9 at North Cobb Christian 4:00 (B) / 5:00 (A)
Mon. 16 vs. Johns Creek @ Johns Creek 5:00 PM
  vs. TBD @ Johns Creek 6:00 PM
Tue. 17 vs. Fellowship * @ Pinecrest 5:00 PM
  vs. Greenforest @ Pinecrest 7:00 PM
  at Whitefield 4:00 (B) / 5:00 (A)
Thu. 19 vs. Decatur 5:00 PM
  vs. Druid Hills 6:00 PM
Sat. 21 vs. TBD @ Wesleyan TBD
Mon. 23 vs. Chattahoochee @ Chattahoochee 5:00 PM
  vs. TBD @ Chattahoochee 6:00 PM
  vs. Aquinas @ Wesleyan 6:00 PM
  vs. Wesleyan @ Wesleyan 7:00 PM
Tue. 24 vs. Greenforest @ King's Ridge 5:00 PM
  vs. St. Francis * @ King's Ridge 6:00 PM
  at Mount Vernon 4:00 (B) / 5:00 (A)
Wed. 25 vs. Wesleyan @ Wesleyan 5:00 PM
  vs. TBD @ Wesleyan 6:00 PM
  at Mount Paran 4:00 (B) / 5:00 (A)
Thu. 26 vs. King's Ridge @ King's Ridge 5:00 PM
  vs. Holy Innocents' @ Holy Innocents' 5:00 PM
  vs. TBD @ Holy Innocents' 6:00 PM
  at Walker 4:00 (B) / 5:00 (A)
  at Fellowship @ Walker 5:00 (B) / 6:00 (A)
 
October
Tue. 1 vs. St. Francis * @ St. Francis 5:00 PM
  vs. King's Ridge * @ St. Francis 6:00 PM
Fri. 4 at Serve for the Cure Tournament @ Blessed Trinity TBD
Tue. 8 vs. Pinecrest * 5:00 PM
  vs. King's Ridge * 7:00 PM
Thu. 10 at Area Tournament TBD
* Conference
Bold team: Home event